O nas

Firma HENKAR zajmuje się produkcją, kompleksowym doradztwem, 
dostawą jak i montażem odbojnic przemysłowych. Nasza firma rozpoczęła działalność w 2002 roku, przez cały ten okres zdobywając doświadczenie w produkcji oraz montażu zabezpieczeń przemysłowych, takich jak odbojnice przemysłowe, odboje stalowe oraz naprowadzacze.

​  Gwarantujemy najwyższą jakość i profesjonalne wykonanie naszych produktów. Naszą główną zaletą są niskie ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

   Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do osób zarządzających magazynami, zakładami produkcyjnymi czy parkingami. W każdym z tych miejsc odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie przed potencjalnymi wypadkami i zniszczeniami, są kwestiami niezwykle istotnymi. Profesjonalnie zamontowane oraz regularnie serwisowane odbojnice, odboje i naprowadzacze minimalizują skutki oraz ryzyko wystąpienia wypadków z udziałem pojazdów mechanicznych, takich jak samochody osobowe i transportowe, ciężarówki czy wózki widłowe. Elementy tego rodzaju doskonale sprawdzą się nie tylko w magazynie, albo zakładzie produkcyjnym, ale również w bramie czy ciągu komunikacyjnym.

By dokładniej zorientować się w naszej ofercie zapraszamy do obejrzenia galerii interesujących Państwa produktów. Dla ułatwienia podzieliliśmy nasze wyroby na grupy. Wystarczy kliknąć w wybraną kategorię i obejrzeć nasze produkty. Zachęcamy również do zapoznania się z przykładami realizacji dla konkretnych Zleceniodawców, wśród których odnaleźć można wiele znanych oraz cenionych przedsiębiorstw, działających w różnorodnych branżach gospodarki.

  Współpracujemy również z biurami projektowymi - gdzie fachowcy dokładnie określają rodzaj i konstrukcję odbojów, by jak najlepiej dostosować je do oczekiwań oraz potrzeb naszych klientów. Dzięki takiemu podejściu, nasi Zleceniodawcy mają pewność, że zostaną obsłużeni w sposób w pełni profesjonalny, a dobrane dla niech naprowadzacze, odboje czy odbojnice spełnią wszelkie ich wymagania.

 

Zapraszamy do współpracy!