Usługi

PROJEKTOWANIE

Naszą współpracę z klientem rozpoczynamy już w fazie projektowej. Aktywnie uczestniczymy w doborze właściwych odbojnic dopasowanych do środowiska, w którym będą użytkowane - tj. dobór właściwego materiału, zaproponowanie odpowiednich rozwiązań technicznych, wymiarów itp. Dostarczamy dokładnie takie odbojnice jakich oczekuje od nas klient, a nie takie jakie akurat mamy na magazynie. Na bazie dokumentacji budowlanej oraz wizji lokalnej przygotowujemy projekt zabezpieczeń danego pomieszczenia, hali czy budynku. Dzięki takiemu podejściu dobrane przez nas naprowadzacze czy odboje stalowe idealnie spełniają oczekiwania Zleceniodawcy i zostają w pełni dopasowane do miejsca, w którym będą się ostatecznie znajdować oraz konkretnych funkcji, które mają pełnić.


MONTAŻ

  Wyspecjalizowana ekipa montażowa prowadzi prace montażowe odbojnic i zabezpieczeń zgodnie z przyjętym harmonogramem i wykazem prac. Na bazie dokumentacji przygotowanej w fazie projektowej jesteśmy gotowi do przeprowadzenia montażu bez potrzeby nadzoru od strony inwestora. Wiedza i doświadczenie zdobyte na kilkuset montażach w kraju i zagranicą pozwala nam na sprawne i bezproblemowe wykonanie powierzonych nam prac. Zleceniodawca nie musi martwić się o to, że odbojnice przemysłowe, odboje stalowe albo naprowadzacze zostaną zamontowane w sposób nieprawidłowy. Co więcej, wszelkie problemy w czasie montażu zostaną na bieżąco rozwiązane przez naszych fachowców. 


SERWIS ZABEZPIECZEŃ

W przypadku kiedy odbojnice w państwa firmie są uszkodzone, wyrwane z fundamentów, pogięte, połamane proponujemy nasze usługi w zakresie pomiarów, opracowania dokumentacji dotyczącej niesprawnych zabezpieczeń, propozycji wykonania nowych odbojnic wraz z usługą demontażu istniejących zabezpieczeń i wstawienia nowych zabezpieczeń. Usługi serwisowe stanowią nierozłączny naszej pełnej oferty i gwarantują, że nad prawidłowym używaniem systemów zabezpieczających będziemy czuwać nie tylko w czasie ich wyboru i montażu, ale również późniejsze eksploatacji.